DSC 0612Dnia 01.06.2017r. przedszkolaki obchodziły Dzień Dziecka. To powszechne znane w wielu krajach święto. Żeby ten dzień był niezapomniany, wystarczą dobre chęci, zapał i kilka pomysłów. Dzieci nie potrzebują drogich prezentów. Potrzebują naszego czasu, uwagi, obecności. Poczucia, że robimy coś razem z nimi i dla nich, że je kochamy, że są dla nas ważne, że chcemy  sprawić im przyjemność.  Tego dnia w naszym przedszkolu rozbrzmiewała wesoła dziecięca muzyka zapraszająca do tańca. Każde dziecko miało możliwość realizowania swojego talentu malarskiego. Ogromną radością było malowanie buziek. Dzieci zostały poczęstowane przez panią dyrektor cukierkami, które ufundował Burmistrz Miasta i Gminy Piotrków Kujawski. Oprócz życzeń i pysznych cukierków dzieci otrzymały też kolorowe balony oraz lody zakupione przez Radę Rodziców, za co w imieniu dzieci bardzo dziękujemy.  Ten dzień naprawdę różnił się od zwykłego dnia. Był wspaniały!

Elżbieta Sobieraj